Image module

Bekap Kapı

Firmamız 2003 yılında BEKTAŞ İNŞAAT TAAHHÜT İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak İnşaat donanımları, mobilya sarf malzemeleri ve aksesuar ithalatı ile başlamıştır. Kısa süre zarfında ürün çeşitliliği, bayi ağı ile sektörün önde gelen tedarikçi firmaları arasına girmiştir. Birçok üretici firma ile çözüm ortaklığı yapmış olan firmamız elde ettiği altyapı ve deneyimleri ile 2012 yılında BEKAP adı altında Çelik Kapı, Mutfak, İç Kapı satışına yönelerek faaliyet alanını genişletmiştir.

Çelik Kapı, İç oda kapısı, Mutfak, Banyo ve Mobilya alanlarında yarı mamülden nihayi ürüne perakendecilik toptancılık ve nihayetinde uluslar arası ticaretle yurt dışında da ülkesini temsil etme kabiliyetine ulaşmıştır. Farklı çizgiler ve kurumsal hizmet anlayışı ile kısa sürede sektörde aranan firmalar arasında yerini almıştır. BEKAP standart ve özel ölçülerle, evinize iş yerinize göre beraberce projelendirdiğimiz özel tasarımlarımızla ölçü aşamasından montaj aşamasına kadar tüm süreçleri profesyonel ellerle yürütmekte, servis ve garanti anlamında da yaptığı her işin arkasında hassasiyetle durmaktadır.

Bekap Kapı

Halihazırda İzmir Karabağlar Merkezde mağazacılık toptancılık ve dış ticaret alanlarında faaliyet gösteren firmamız özellikle EGE Bölgesinde birçok projede iddialı çözüm ortakları arasında yer almıştır. Avrupa, Orta Doğu ve kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede distribütörlükleri ve satış kanalları ile gün geçtikçe inşaat üst yapısında pazar payını genişletmektedir.

Toplu Konut Projelerinde, Çelik Kapı, Mutfak İç Oda Kapılarınız üretim sürecinden montaj sürecine kadar en düşük maliyet, en yüksek kalite, en kısa zamanlama ve özel ödeme imkanları ile taahhütlerinize yakın çözümler sunmaktadır. Çözüm ortağınız BEKAP birçok projeye attığı imza ve güçlü referanslar ve profesyonel çözümler ile her zaman yanınızda.

Image module
Kalite
Güvenlik
Uzun Ömür
Estetik
Yüksek derecede enerji verimliliği
Dayanıklılık
Bakım kolaylığı